Bft Zara BT L2 kontrol kartı

Bft Zara BT L2 kontrol kartı

Manuel olarak çalışan bahçe kapılarına takılan otomatik kapı motorları sayesinde kapılarınızı insan gücüne ihtiyaç duymadan kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Otomatik hale getirmiş olduğunuz kapılarınıza Bft Zara BT L2 kontrol kartı ekleyerek daha kullanışlı hale getirmek mümkünüdür. Bu kontrol kartlarının ilave edilmiş olduğu otomatik kapılar kumandalar ile kontrol edilebilir hale gelir. Uzaktan kontrolünü sağlamış olduğunuz kapılarınız daha güvenli ve konforlu hal gelecektir. Araçlarınızı bahçelerinize park ederken araçlarınızdan inmeden kolay giriş veya çıkış yapabilirsiniz. Hava koşullarına maruz kalmadan bahçe girişlerinizi kolayca yapabilmenize imkan sağlayan bu kontrol kartlarını seçerken kapılarınıza taktığınız motorlara uygun olup olmadığına doğru şekilde karar vermelisiniz.

Bft Zara BT L2 kontrol kartı seçimi yaparken uzman kişilerden yardım almalısınız. Bft Türkiye servisi sizin kontrol kartları kullanacağınız motorlarınıza keşif yaparak bakacak ve sizin için en doğru olan kontrol kartlarını önerecektir. Kontrol kartları takılırken kapıların ağırlıkları, uzunlukları, genişlikleri, çalışma yoğunlukları ve çalışma kapanma hızları dikkate alınmalıdır. Motorlarınıza uyumlu olan kontrol kartlarınızı seçmeniz uzun ömürlü bir otomatik kapı sahibi olmanıza yardımcı olur. Kapılarınızı daha işlevsel kılacak olan kontrol kartları uzaktan kumanda imkanı sunarak çalışacaktır. Elektrik kesintisi ile karşılaşmanız durumunda anahtarla vasıtası ile açabileceğiniz otomatik kapılara sahip olacaksınız. Özellikle yaşanılan alanların garaj kapıları için en gerekli ürün kontrol kartıdır. Hastane, askeri bölgeler, ticari alanlar ve sanayi bölgelerinin giriş çıkışları güvenli olmalıdır. Giriş çıkış yapan araçların ve insanların kontrol edilmeden bölgeye girmemesi için bu ürünler gerekli olmaktadır.

Bft Zara BT L2 kontrol kartı satın aldığınızda kontrol kartlarınızın montajı ve kurulumunu Bft Türkiye servis yapacaktır. Türkiye’nin her yanında geniş servis ağı ile her an hizmetinizde olacak olan Bft Türkiye kontrol kartlarınızın bakımlarını da yapacaktır. Bakımları düzenli şekilde yapılan kontrol kartları, otomatik kapı motoru ve kapılarınız performanslarından bir şey kaybetmeyecek ve daha uzun ömürlü olarak çalışacaktır. Uzun yıllar kullanım yapabileceğiniz bu kontrol kartlarınızı uzman ekiplere teslim etmelisiniz. Kendi servis imkanını veren Bft’den başka kişilere emanet etmek yanlış olacaktır.

bft otomatik kapı - bft zara bt kontrol kartı - bft türkiye - bft yetkili servis - bft bahçe kapı motoru

Bft Zara BT L2 kontrol kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.