BFT LINX MA Kontrol Kartı

BFT LINX MA Kontrol Kartı

Kontrol kartları en genel ifade ile üzerinde bulundukları cihazlar üzerinde kontrol sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu kartlar cihazların bazı özelliklerinin değiştirilmesini ve bazı yeni özellikler eklenmesini de sağlamaktadır. Otomatik kapı üreticileri arasında yer alan BFT firması tarafından kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilme adına çok sayıda ürün üretilmektedir. Söz konusu ürünlerin özellikleri ve taşıma kapasiteleri farklı iken aynı zamanda ürün üzerinde yer alan kontrol kartları da farklıdır. Nihayetinde ürünlerin performanslarının daha yüksek olması için bu tür farklılıklar bulunmaktadır. BFT LINX MA kontrol kartı da ürünlerin üzerinde yer alan ve onların kontrollerinin sağlanmasına yardımcı olan parçalardan birisidir. Ürünlerin en önemli parçalarından birisidir ve BFT tarafından üretimi yapılmaktadır.

BFT LINX MA Kontrol Kartı Özellikleri

BFT LINX MA kontrol kartı 24 V DC ile çalışmaktadır. Ayrıca söz konusu ürün BFT Virgo motorlar için de kullanılmakta ve bunların kullanışlılığını artırmaktadır. MA kontrol kartı sayesinde bu kartın yer aldığı motorlara bir takım aksesuarlar takılabilmektedir. Kumanda, fotosel ve flaşör gibi aksesuarların takılacağı ürünlerin özellikleri daha da artmakta ve bu da kullanıcıların aldığı performansı etkilemektedir. Bu aksesuarlar arasında yer alan kumandalar ürünlerin uzaktan kontrol edilmesini sağlamakta ve bu sayede insanlar araçlarından inmeden sadece tek bir tuşa basmak suretiyle kapıları açabilmekte ya da kapatabilmektedir. Kumandalar bu tür kapıların en önemli parçalarından birisidir ve bunlar olmadan sağlanan fayda çok kısıtlı kalmaktadır. Bundan dolayı da kontrol kartının kumandalar için uygun olması son derece önemlidir.

BFT LINX MA Kontrol Kartı ve Aksesuar Etkisi

BFT LINX MA kontrol kartı sayesinde ürünlere fotosel de eklenebilmektedir. Fotoseller özellikle güvenlik noktasında son derece önemlidir. Böylece söz konusu ürünler çok daha güvenli olmakta ve insanlar bu kapılar nedeniyle yaralanmamaktadır. LINX MA kontrol kartları BFT Türkiye garantisine sahiptir ki bu durum kurulum, bakım ve onarım gibi işlemlerde yetkili servisten destek alınabileceği anlamına gelmektedir. Yetkili servis tarafından verilen destek sayesinde insanların yaşamış olduğu sorunlar çok kısa sürede çözülmektedir.

bft otomatik kapı - bft türkiye - bft lınx ma kontrol kartı - bft yetkili servis

BFT LINX MA Kontrol Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.