BFT VISTA Fotoselli Kapı

BFT VISTA Fotoselli Kapı

Gelişen teknolojinin yansımalarını her alanda görmek mümkündür. Söz konusu yansımaların sıklıkla görüldüğü alanlardan bir tanesi de kapılardır. Kapılar insanların yaşam alanlarında çokça bulunmakta olduğundan teknolojinin bunlara olan etkisi çok daha net bir şekilde görülmektedir. Kapılarda kullanılan teknoloji sayesinde kapılar el değmeden açılıp kapanabilmektedir. Kapılardaki bu durum kullanılan motorlar sayesinde olmaktadır. Dünyadaki en önemli otomatik kapı üreticilerinden birisi olan BFT bu alanda farklı ürünler üretmektedir. Firma tarafından üretilen ürünler arasında yer alan BFT VISTA Fotoselli kapı insanlara ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Diğer ürünlerin aksine bu üründe yer alan fotosel kapıların el değmeden açılmasını sağlamaktadır. Bu kapılar özellikle işyerleri ve kurum girişlerinde kullanılmaktadır. Bundan dolayı da fotoselli kapıları dışarıdaki birçok noktada görmek mümkündür.

BFT VISTA Fotoselli Kapı ve Taşıma Kapasitesi

BFT VISTA Fotoselli kapı farklı özelliklere sahiptir. Kapının en önemli özelliği fotoselli olmasıdır ki bu özellik kapıya belli bir mesafedeki bütün varlıkları algılayarak kapının otomatik olarak açılmasını sağlamaktadır. Yani kapıların açılması için herhangi bir duşa basmaya gerek olmadan sadece kapılara yaklaşarak açılması sağlanmaktadır. Bu motor kanatlı kapılar için kullanılmakta olup tek kanat kullanılması durumunda 150 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunurken çift kanat taşıması durumunda ise 120 kg + 120 kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Bu da oldukça ağır olan kapılarda dahi rahatlıkla kullanılabileceği anlamına gelmektedir. Söz konusu kapının ayrıca farklı modelleri de bulunmakta olup onlardaki kapasite ve özellik durumu ise biraz daha farklıdır.

BFT VISTA Fotoselli Kapı ve Kontrol Ünitesi

BFT VISTA Fotoselli kapı LCD ekranı olan bir kontrol ünitesine sahiptir. Bu kontrol ünitesi ile kapılarda bir takım ayarlamalar yapılabilmektedir. Örnek vermek gerekirse kapılar fotosel sayesinde açılan kapıların kaç saniye sonra kapanacağı buradan ayarlanabilmektedir. Bunun dışında ürün içerisinde kanallar bulunmakta ve bunlar sayesinde üründe kullanılan kablolar buraya konularak ciddi bir görüntü kirliliği oluşması engellenmektedir. Söz konusu durum son derece basit bir özellik olmasına rağmen bir o kadar da önemlidir. Bütün bunların dışında söz konusu kapıların farklı özellikleri de bulunmaktadır.

bft vısta fotoselli kapı - bft otomatik kapı - bft fotosel - bft motor

BFT VISTA Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.