BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı

BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı

Fotoselli kapılar yakın tarihte kullanılmaya başlanmış ve insanların hayatlarını olumlu şekilde etkilemiştir. Teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklardan birisi olan fotoselli kapılar farklı yerlerde kullanılmaktadır. Genellikle işyerleri, alışveriş merkezleri, marketler, kurum ve kuruluş girişlerinde kullanılan bu kapılar fotoselleri sayesinde açılmaktadır. Kapıların üreticileri arasında bulunan BFT firması tarafından üretilen fotoselli kapılar kaliteleri ile dikkat çekmektedir. Firma tarafından üretilen ürünlerden bir tanesi olan BFT VISTA SL C fotoselli kapı da fazlaca ilgi görmekte ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Söz konusu kapının farklı özellikleri bulunmaktadır ve bunlardan en önemlilerinden birisi taşıma kapasitesidir. Kanatlı kapılar için üretilmiş olan söz konusu motorun tek kanat taşıma kapasitesi 150 kg iken çift kanat olduğundaki taşıma kapasitesi 80 kg + 80 kg kadardır.

BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı ve Özellikleri

BFT VISTA SL C fotoselli kapı özelliklerinden en önemli olan ise isminden de anlaşılacağı gibi fotoseldir. Fotosel optik teknolojinin gelişmesiyle elde edilen bir sistem olup istenilen mesafedeki varlıkları tespit edebilmektedir. Bu tespit sayesinde kapılar kendiliğinden açılmakta ve buna bağlı olarak da ayarlanan sürede tekrar otomatik olarak kapanmaktadır. Bu ayarlamayı motor üzerinde yer alan kontrol ünitesinden yapmak mümkündür. Ayrıca bu kapılarda farklı bir güvenlik sistemi bulunmakta ve böylece yaşanması muhtemel kazalar önlenmektedir. Herhangi bir çarpma durumunda otomatik olarak durma ve ters yöne hareket etme özelliği bulunan kapılar böylece insanlar için daha güvenli hale gelmektedir. Ayrıca kapıların kapanma şiddetinin çok fazla olmaması da bu kazaların önlenmesi açısından son derece önemlidir.

BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı ve Kullanım Kolaylığı

BFT VISTA SL C fotoselli kapı farklı teknolojiler ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bundan dolayı da söz konusu kapılar hemen her hava koşulunda rahat bir şekilde işlevini yerine getirebilmektedir. -20 derece ile 55 derece sıcaklık arasında zorlanmadan çalışan kapılar bu yönüyle çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Bütün bunların dışında ürünün tasarımı yapılırken bağlantı kabloları için kanallar konulmuştur. Böylece motor bir yere monte edildiğinde kablolar bu kanallara yerleştirilmekte ve böylece görüntü kirliliği oluşmamaktadır.

bft fotoselli kapı - bft çift kanat fotoselli kapı - bft kanatlı kapı motoru - bft vısta sl c fotoselli kapı

BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.