BFT VISTA SW Fotoselli Kapı

BFT VISTA SW Fotoselli Kapı

Otomatik kapıların günümüzde kullanım alanları giderek artmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde birçok yerdeki kapılar otomatik kapılara çevrilebilmekte ve böylece insanlara ciddi bir rahatlık sağlanmaktadır. Söz konusu kapıların en önemli parçaları motorları olup motorlar sayesinde kapılar el değmeden açılıp kapatılabilmektedir. Otomatik kapı üreten firmalar arasında yer alan BFT kullanmış olduğu yeni nesil teknolojiler sayesinde ürünlerinden yüksek performans almaktadır. Firma tarafından bu alanda çok sayıda ürün üretilmekte ve bunlar kullanıcılara sunulmaktadır. Firma tarafından üretilen ürünlerden bir tanesi olan BFT VISTA SW fotoselli kapı sıklıkla kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ürünün en önemli özelliklerinden bir tanesi farklı hava koşullarından etkilenmeden işlevini yerine getirmesidir.

BFT VISTA SW Fotoselli Kapı ve Ürün Özellikleri

BFT VISTA SW fotoselli kapı fotoseli sayesinde el değmeden açılabilmektedir. Yakın zamanda geliştirilen fotosel teknolojisi belli bir mesafeye kadar olan varlıkları algılayabilmektedir. Bu algılama sayesinde kapıların motorları harekete geçirilmekte ve kapılar kendiliğinden otomatik olarak açılmaktadır. Ayrıca ürünlerde yer alan kontrol üniteleri sayesinde açılan kapıların kaç saniye sonra kapanacağı kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Vista SW fotoselli motorlar en fazla 140 cm’ye kadar olan kapılarda kullanılabilirken bu kapıların ağırlıkları ise en fazla 250 kg olabilmektedir. Taşıma kapasitesi yeterli seviyede olan motorlar, ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilmekte ve beklentileri rahatlıkla karşılamaktadır. Kapılarda yer alan koruma sistemi ile güvenlik sağlanırken ayrıca enkoderli limit switch sistemi ile de güvenlik seviyesi daha yukarılara çıkarılmaktadır. Böylece kapılar canlı ya da cansız bir varlığa çarptığında aniden durmakta ve ter yöne hareket ederek olası bir sıkışma durumunu engellemektedir.

BFT VISTA SW Fotoselli Kapı ve Kullanışlılık

BFT VISTA SW fotoselli kapı son kullanışlıdır ve bu durum insanların yaşamlarına olumlu olarak etki etmektedir. Ayrıca söz konusu ürüne farklı aksesuarlar eklenebilmekte ve böylece kapılar daha da kullanışlı olmaktadır. Bütün bunların dışında ürün BFT Türkiye garantisi altında bulunmakta ve kullanıcılara BFT yetkili servis tarafından destek verilmektedir. Yetkili servis bakım, onarım ve kurulum işlemlerinde kullanıcılara destek vermektedir.

bft vısta sw fotoselli kapı - bft otomatik kapı - bft türkiye - bft yetkili servis

BFT VISTA SW Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.