Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Bahçe ve garajlar için üretilen otomatik kapılara yönelik olarak özel tasarım ile geliştirilen Bft passy taşıt tanıma sistemi  kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Kullanılan akıllı teknoloji sayesinde otomatik kapılardan araç ile geçiş esnasında araçtan inmeye gerek kalmadan bahçe ya da garaj kapısı aracı tanıyarak kendiliğinden açılabilmektedir. Her türlü hava koşullarına olumlu tepki veren teknolojisi ile sıcak ya da soğuktan etkilenmeden üstün performans ile görevini en iyi şekilde gerçekleştirir. İster kamu kurumlarında ister site otoparklarında isterse de müstakil evinizin bahçe ve garaj kapısına montajı sağlanabilir. Çoklu tanıma özelliği ile tanımlanan araçları belirli bir mesafeden algılayarak kapının açılmasını sağlar.

Neden Bft passy taşıt tanıma sistemi

Otomatik kapılar için oluşturulan her türlü otomasyon sistemine uyum sağlama özelliği ile Bft passy taşıt tanıma sistemi başka bir alıcı (receiver) üniteye ihtiyaç duymaksızın çalışma özelliğine sahiptir. Çift yönlü ya da tek yönlü olarak çalışan modelleri bulunan ürün kapıda yer alan kontrol ünitesi üzerinden besleme kablosu aracılığı ile gerekli enerjiyi alarak kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. 10 ila 50 metre arasında algılama aralığı bulunan ürün modellerinden ihtiyaca göre alım gerçekleştirilebilir. Sisteme tanımlanan aracı algılama hızında son derece başarılı olan ürün kullanıcısının zaman ve enerji kaybetmesini önler. – 20 derece soğuk + 70 derece sıcak iklim koşullarına uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Bft passy taşıt tanıma sistemi hakkında önemli bilgiler

Talep edilen ürün hakkındaki bilgilerin akılda kalıcı olabilmesi için Bft passy taşıt tanıma sistemi hakkındaki özelliklere aşağıda maddeler halinde yer verilmiştir.

  • Her türlü garaj ve bahçe otomasyonuna uyumludur
  • Tüm hava koşullarında üstün performans özelliğine sahiptir
  • Resmi ya da özel toplu alanlarda kullanılabilir
  • Müstakil alanlarda kullanıma yönelik modeller mevcuttur
  • 10 metreden 50 metreye kadar tanıma mesafesine sahip modelleri bulunmaktadır
  • – 20 ile + 70 santigrat derece arasındaki sıcaklıklara dayanıklıdır
  • Çift ya da tek yönlü çalışabilen özellikte modeller mevcuttur
  • Montajı kolaydır
bft otomasyon - bft otomatik kapı - bft passy taşıt tanıma sistemi - bft garaj kapı motoru - bft bahçe kapı motoru

Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.