BFT Mıtto 2 G Kumanda

BFT Mıtto 2 G Kumanda

Gelişen teknoloji insanların yaşam standartlarını hemen her alanda yükseltmektedir. Teknolojinin insanlara sağlamış olduğu kolaylıklardan birisi olan otomasyon sistemleri hayatın hemen her alanında kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde birçok eşya ve alet otomatik olarak çalışabilmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de otomatik kapılar olup otomasyon sayesinde uzaktan dahi kontrol edilebilmektedir. Otomatik kapı üreticileri arasında yer alan ve uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren BFT bu alanda son derece başarılıdır. Üretmiş olduğu ürünlere aksesuar eklenebilmektedir ve bu aksesuarlardan bir tanesi de kumandalardır. Kumandalar kapıların belli bir mesafeye kadar uzaktan kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. BFT Mıtto 2 g kumanda da firma tarafından üretilen ve çok sayıda ürün ile uyumlu olan bir üründür.

BFT Mıtto 2 G Kumanda ve Özellikleri

Otomatik kapı ve bariyer sistemlerine aksesuar olarak eklenebilen BFT Mıtto 2 g kumanda bu ürünlerin uzaktan rahat bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. İnsanlar kumandalar sayesinde araçlarından inmeden kapıları tek bir tuşa basmak suretiyle açabilmektedir. Böylece çok soğuk ve çok sıcak havalardan etkilenmekten korunmuş olmaktadırlar. Bu kumandalar 433,93 MHz frekans ile çalışmaktadır ve bundan dolayı da kapılara ya da bariyerlere erişimde herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Bu kumandalar yaklaşık 50 metreye kadar uzaktan kapılara erişebilmektedir. Bu mesafe de çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Özellikle biraz yavaş açılan kapılara bu uzaklıktan komut verilmesi durumunda araçlar kapıya gelene kadar kapı açılmış olacaktır ve bu da araçların beklemeden içerisi girmesi anlamına gelmektedir.

BFT Mıtto 2 G Kumanda ve Kullanım Kolaylığı

BFT Mıtto 2 g kumanda ürünlerin kullanımlarını daha kolay hale getirmesi bakımından son derece etkilidir. Kumanda üzerinde bulunan tuşlar yardımıyla kapılar ve bariyerler rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Kumandaların içerisinde yer alan özel kodlamalar sayesinde kapılara erişimleri son derece kolaydır ve kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu da kapıların anında verilen komutları yerine getirmeye başlaması anlamına gelmektedir. Pil ile çalışan bu kumandalar oldukça uzun ömürlüdür ve piller bittiğinde rahatlıkla değiştirilebilmektedir. Bu da çok önemli bir avantaj sağlamaktadır.

bft mıtto 2 kumanda - bft otomasyon - bft otomatik kapı - bft bariyer

BFT Mıtto 2 G Kumanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.