BFT MITTO 2B CRB Kumanda

BFT MITTO 2B CRB Kumanda

Otomasyon sistemlerinin günümüzde geldiği noktada insanların yaşamlarına etkisi son derece fazla olmaktadır. Bu etki olumlu olup insanların yaşam kalitesinin üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır. Kullanılan bu sistemi çok fazla üründe görmek mümkündür ve bunlar hayatın hemen hemen her alanında yer almaktadır. Otomasyon sistemlerinin kullanıldığı ürünlerden birisi de kapılardır. Kapıların otomatik olarak açılıp kapanması günümüz teknolojisi için son derece basit bir işlemdir. Otomatik kapı üreticisi firmalar arasında yer alan BFT tarafından üretilen çok sayıda ürün bulunmaktadır. Söz konusu ürünlere aksesuar olarak kumanda eklenebilmekte ve bunlar uzaktan kontrol edilebilmektedir. BFT MITTO 2B CRB kumanda da firma tarafından üretilen iki kanallı kumandalar arasında yer almakta ve birçok ürün ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

BFT MITTO 2B CRB Kumanda Özellikleri

BFT MITTO 2B CRB kumanda içerisinde özel bir kodlama sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde motorla eşleştirilen kumanda etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Kumandadaki kod ile motordaki kod eşleşmekte ve böylece erişim hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Bu kodlama sistemi sayesinde motora dışarıdan erişmek isteyen kişiler de engellenmiş olmaktadır. Söz kumandanın bir başka özelliği ise belli bir mesafeye kadar uzaktan da çalışabilmesidir. Bu özellik kullanıcıların kapı önünde beklememesine ya da daha az beklemesine neden olmaktadır. Uzaktan komut verilen kapılar kullanıcılar daha oraya gelmeden açılmaya başlamaktadır. Böylece kullanıcılar araçları ile gelene kadar bu kapılar açılmış olmakta ve böylece insanlar hızlı bir şekilde alana girebilmekte ya da alandan çıkabilmektedir.

BFT MITTO 2B CRB Kumanda ve Kullanım Kolaylığı

BFT MITTO 2B CRB kumanda özellikleri genel olarak bu şekildedir. Uzun ömürlü olacak şekilde kaliteli malzemelerden üretilen kumanda pil ile çalışmaktadır. Pilin bitmesi durumda ise rahatlıkla değiştirilebilmektedir ki bu da ayrı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Otomatik kapı ve bariyer sistemleri için oldukça önemli olan kumandaların sağladığı kolaylık sayesinde bu ürünler daha anlamlı olmaktadır. Araçların içerisinden inmeden kapıların açılabilmesi çok önemli bir özelliktir. BFT tarafından üretilen bu kumada yine BFT garantisi altında bulunmaktadır.

bft kumanda - bft otomasyon - bft otomatik kapı - bft bariyer

BFT MITTO 2B CRB Kumanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.