BFT MITTO 4 RCN Kumanda

BFT MITTO 4 RCN Kumanda

BFT tarafından üretilen otomatik kapı ve bariyer sistemlerine aksesuar olarak kumanda eklenebilmektedir. Kumandalar kullanıldıkları ürünlerin çok daha fazla rahatlık sağlamasına neden olmaktadır. Genel anlamda kumandalar ürünlerin belli bir mesafeye kadar olan uzaklıktan kontrol edilmesini sağlamaktadır. BFT MITTO 4 RCN kumanda da firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu üründe mikro işlemci teknolojisi kullanılmıştır ve bundan dolayı sağlanan performans çok daha fazladır. Ayrıca kalite standartları dikkate alınarak üretilen bu kumanda Avrupa Birliği kalite standartlarına da uygundur. BFT tarafından üretilen bu kumandada kaliteli malzemeler kullanılmıştır ve bu da ürünün uzun süreli kullanımını sağlamaktadır. Diğer kumandalarda olduğu gibi bu modelde de pil bulunmaktadır ve piller sayesinde enerji ihtiyacı karşılanmış olmaktadır. Ayrıca pillerin bitmesi durumunda da kolayca değiştirilebilmektedir.

BFT MITTO 4 RCN Kumanda ve Özellikleri

BFT MITTO 4 RCN kumanda özel bir kodlama sistemine sahiptir ve bu kodlamalar sayesinde eşleştirildiği motora kısa sürede erişerek kontrol edebilmektedir. Söz konusu durum kullanıcılar için ciddi bir kolaylık sağlarken, kötü niyetli kişilerin erişimini engellemektedir. Bu kumandalar firma tarafından üretilirken hemen her hava koşulunda çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Kumandalar çok soğuk ve çok sıcak havalarda dahi motorlara erişim sağlamakta ve böylelikle kapıların belli bir mesafeden açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Otomatik kapı, bariyer ve panjur sistemleri gibi birçok ürün bu kumandalar sayesinde çok daha kullanışlı olmakta ve insanları rahat ettirmektedir. Bunların olmadığı durumlarda insanlar otomatik kapıları açmak için daha yorucu yöntemler kullanmak durumunda kalmakta ve bunlarda araçlarından inmek zorundadırlar.

BFT MITTO 4 RCN Kumanda ve Kullanışlılık

BFT MITTO 4 RCN kumanda özellikler genel olarak bu şekildedir. Dört farklı kanala sahip olan kumandada gerekli ayarlamalar yapılarak bu kanallara komutlar atanabilmektedir. Böylece kumandalardan alınan verim daha da artmış olacaktır. Bu ürünler aynı zamanda BFT garantisi altında bulunmakta ve herhangi bir sorun yaşanması durumunda BFT yetkili servisi tarafından destek sağlanmaktadır. Böylece yaşanan sorunlar çok kısa sürede halledilerek tekrardan kullanıma devam edilmektedir.

bft kumanda - bft yetkili servis - bft otomatik kapı - bft bariyer

BFT MITTO 4 RCN Kumanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.