Bft Lux Dairesel Kapı Motoru

Bft Lux Dairesel Kapı Motoru

Dairesel kapı motorlarının dünyasın da en güçlüsü olan  Bft Lux dairesel kapı motoru teknik özellikler olarak güçlü hidrolik yapıya sahiptir. Konforun ve hızın en uyumlu hali bu motordadır. Sevdiklerinizle birlikte güvenle rahatlığı hissedebileceğiniz şekilde tasarlanan bu ürün aynı zamanda dekoratif özelliği ile de tercih edilebilmektedir. İtalyan yapımı olan bu motor Çin malları ile karşılaştırılmamalıdır. Kapıların ve kanatların estetiği ile büyük beğeni kazanan marka hem iç hem dış tasarımları ile kullanışlı ve özgündür. Basit tasarıma sahip motorlar herhangi bir olumsuzlukta anında problemin çözülmesine sebep olur. Çok yoğun kullanım alanlarına uygun olan bu model apartmanların, sitelerin ve özel kuruluşların en çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir.

Bft Lux dairesel kapı motoru özellikleri

İki adet ayarlı valf ile kontrol edilen Bft Lux dairesel kapı motoru sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliğini garanti etmektedir. Sistemin kanatlarının açılma ve kapanma durumunda otomatik kilitleme sistemi olan bu ürün kullanımı pratik hale getirmektedir. Ürünün 4 adet ayrı modeli vardır iki tanesi 300 ile 400 kilogram arasında diğerleri 500 ile 800 kilograma kadar çıkabilmektedir. Maksimum kanat ağırlıklar 2 ile 5 metre arasında değişmektedir. Kullanımın yoğunluğu ve alanın genişliğine göre ihtiyacın karşılayabilecek modelleri vardır. Bu sebeplerden dolayı ve kaliteli olmasından kaynaklı en çok tutulan modeldir.

Bft Lux dairesel kapı motoru teknik özellikleri

Hidrolik yapıya sahip olan bu model ALCOR N kontrol ünitesi ile çalışmaktadır. Kilitsiz yapıya sahip ve 230 V çalışma voltajı ile 250 watt çekiş gücüne sahiptir. Termik koruma sistemi bulunur. Bft Lux dairesel kapı motoru 14 milimetrik piston hızına sahiptir ve 90 derecelik açılıp kapanmayı 17 saniyede tamamlayabilir. Serbest bırakma teknolojisi ile kilitsiz çalışan bu model yoğun kullanımlarda problem çıkarmaz. -10 derece ile 60 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir. IP57 koruma katsayısı ile kendi standardını belirler ve diğer modellerden üstün olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Akü ile çalışmayan bu motor 8,7 kilogram mekanizma ile gayet hafiftir.

bft lux dairesel motor - bft otomatik kapı motoru - bft otomasyon

Bft Lux Dairesel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.