Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru

Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru

En yenilikçi teknolojileri akılcı fikirler ve modern yöntemler ile birleştirerek uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmayı hedefleyen Bft firması müşteri potansiyelini artırmak için gereken planlamaları yapmaktadır. Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru sektöründe elektromekanik ve dairesel olmak üzere geliştirdiği konseptlerle ürünlerini sunmaktadır. Bft Virgo Dairesel Kanatlı Kapı Motorunun maksimum kanat ağırlığı ve uzunluğu 200 kilogram ile 2 metre şeklindedir. Akü ile çalışabilen ürünün bünyesinde barındırdığı limit switch sistemi sayesinde mekanik sonlandırma yeteneği bulunmaktadır. Ürünün kol yapısı 120 dereceye kadar açılmakta ve kontrol işlemlerini sağlayan mekanizma ön tarafta konumlandırılmaktadır.

Bft Virgo Dairesel Kanatlı Kapı Motoru Teknik Detaylar

Bft firması tarafından geliştirilen Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru ürününün dairesel modelinin kontrol ünitesi hata bulma işlemlerini otomatik olarak ayarlayabilmektedir. Ürünün kontrol ünitesi 24 Volt ile çalışmakta,ortalama olarak 40 watt güç çekmekte ve -15 derece ile 50 derece arasında değişen ortam sıcaklıklarında çalışabilme özelliğine sahiptir. Termik koruma sağlayan kontrol ünitesine sahip olan ürünün mekanizma ağırlığı 80 kilogram seviyesinde olup 14 saniye gibi kısa süre içerisinde açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirmektedir.Model güvenliğini mekanizmasında barındırdığı emniyet sistemi sayesinde sağlamakta olup bir engel ile karşılaşması durumunda ters yönde hareket edebilme özelliğine sahiptir.

Bft Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru sektöründe geliştirdiği elektromekanik tip ürünü kullanışlı kol yapısı ve mekanik sonlandırma sistemi sayesinde tüm ihtiyaçlara uygun bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayarlama işlemlerini kontrol ünitesi içerisinde yer alan hata bulma fonksiyonu ve otomatik ayar özelliği sayesinde sağlayan model için isteğe bağlı olarak yer değişikliği yapılması durumunda herhangi bir aksam ihtiyacı hissedilmez. Hızlı ve pratik bir şekilde kurulum imkanı bulunan ürün canlı veya cansız nesnelere karşı çarpma emniyet sistemi sayesinde güvenliği sağlamaktadır. Konfor şartlarını artırabilme adına daha da fazla aksesuarın eklenebilme fırsatının bulunduğu üründe satış sonrası servis hizmetleri de bulunmaktadır.

bft dairesel kapı motoru - bft otomatik kapı motoru - bft virgo kanatlı kapı motoru - bft servis

Bft Virgo Kanatlı Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.