Bft Eos 120 Garaj Kapı Motoru

Bft Eos 120 Garaj Kapı Motoru

Dünyanın önemli otomatik kapı ve panjur sistemleri üreticileri arasında yer alan BFT tarafından çok sayıda ürün üretilmekte ve bunlar insanların hayatlarını son derece olumlu şekilde etkilemektedir. Firma tarafından insanların kapıları kullanmış oldukları hemen her alanda kullanılabilecek ürünler üretmesi, insanlar tarafından daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Firma tarafından yapılan üretim alanlarından bir tanesi de garaj kapılarıdır. Seksiyonel kapı motorlarının kullanıldığı bu ürünler insanların araçları ile garajlara daha rahat girip çıkmasını sağlamaktadır. BFT Eos 120 garaj kapı motoru da söz konusu ürünler arasında yer almakta ve kendi özelliklerine bağlı olarak uygun yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

BFT Eos 120 Garaj Kapı Motoru ve Ürün Özellikleri

BFT Eos 120 garaj kapı motoru farklı özellikleri ile oldukça kullanışlı olup insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Söz konusu ürünün boyutları kabul edilebilir seviyelerdedir ve bundan dolayı da hemen her yere montajı mümkündür. Portatif yapısı ile bu anlamda çok ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Söz konusu ürünün maksimum noktasal kuvveti 120 kg’dır ve buna uygun olan kapılarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Her türlü hava koşulunda çalışabilen motor -15 derece ile 60 derece arasındaki sıcaklıklarda herhangi bir performans düşüşü yaşamadan çalışabilmektedir. VENERE D tipi kontrol ünitesinin bulunduğu ürün rahat bir şekilde kontrol edilebilmekte ve sistem tarafından izin verilen ayarlamalar buradan kolay bir şekilde yapılarak kapının istenildiği gibi açılıp kapanması sağlanmaktadır.

BFT Eos 120 Garaj Kapı Motoru ve Güvenlik

BFT Eos 120 garaj kapı motoru tork sınırlama özelliğine sahiptir ki bu özellik kontrol ünitesinde bulunan ayarlamalar ile aktif edilebilmektedir. Tork sınırlama sayesinde kapılar daha da güvenli olmakta ve bir anlamda yaşanabilecek kazalar önlenmiş olmaktadır. Akü ile çalışma özelliğine sahip olan motorun mekanizma ile birlikteki toplam ağırlığı ise yalnızca 8 kg’dır. Bunların dışında söz konusu motorda ip ile de serbest bırakma vardır ki bu sayede elektrik olmayınca kapıların açılamaması gibi bir olumsuzluk yaşanmamaktadır.

bft otomatik kapı - bft eos garaj kapı motoru - bft seksiyonel kapı motoru

Bft Eos 120 Garaj Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.