BFT Efor 1380 Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1380 Seksiyonel Kapı Motoru

Dünyanın en önemli otomatik kapı üretici firmalarından birisi olan BFT yıllardır ülkemizde de faaliyet göstermekte ve üretmiş olduğu ürünlerin kalitesi ile ciddi bir müşteri kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Teknolojinin gelmiş olduğu nokta insanların çok farklı alanlarda kolaylık yaşamasına neden olmaktadır. Söz konusu alanlardan bir tanesi olan kapılar, insanların çok fazla kullandığı eşyalardan birisi olarak dikkat çekmektedir. BFT tarafından üretimi yapılan motorların bu kapılara takılması sonucunda kapılar uzaktan rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Yani belli bir mesafeye kadar olan uzaklıktan tek tuşla açılıp kapanabilmektedir. Firma tarafından üretilen motorlardan birisi olan BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru da aynı işlevi yerine getirmekte ve bundan dolayı da insanlara çok ciddi bir kolaylık sağlamaktadır.

BFT Efor 1380 Seksiyonel Kapı Motoru ve Motor Özellikleri

BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru 56 m2 alana sahip olan kapıları açıp kapatabilme özelliğine sahiptir. Bu kapı motoru sayesinde büyük sayılabilen garaj kapıları çok rahat bir şekilde uzaktan açılıp kapanabilmektedir. Bu garaj kapısının farklı özellikleri bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi söz konusu ürünün kontrol ünitesidir. BFT tarafından ürünlerde farklı kontrol üniteleri kullanılabilmektedir. Burada kullanılan kontrol ünitesi sayesinde motorda bazı ayarlamalar yapılabilmekte ve bu sayede de kapılar kullanıcıların istediği gibi açılıp kapanmaktadır. Ayrıca bu motorların boyutları birçok modele göre nispeten daha uygun seviyelerdedir ki bu da kolay monte edilebilme özelliği anlamına gelmektedir. Hemen hemen her alana rahatlıkla monte edilebilen motorun bu durumu da çok önemli bir avantajdır.

BFT Efor 1380 Seksiyonel Kapı Motoru ve Güvenlik

BFT Efor 1380 seksiyonel kapı motoru IP54 koruma sistemine sahiptir. Söz konusu güvenlik sistemi en genel ifade ile kullanıcıların kapılara rahat ve kolay bir şekilde erişmesini sağlarken kullanıcı olmayan kötü niyetli kişilerin kapılara ulaşamamasını sağlamaktadır. Böylece kapılar kişilerin güvenliğine de ciddi bir katkı sağlamış olmaktadır. Ayrıca tork sınırlama özelliği de ürünün kazalara sebep olma riskini çok aşağı seviyelere çekmektedir.

bft otomatik kapı - bft efor seksiyonel kapı motoru - bft endüstriyel kapı motoru - bft türkiye

BFT Efor 1380 Seksiyonel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.