BFT Efor 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

BFT Efor 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

Dünyada gelişen teknoloji insan yaşamını doğrudan etkilemekte ve bu etki olumlu olmaktadır. Söz konusu gelişmelerden bir tanesi kapılarda meydana gelmekte ve bu bağlamda kapılara eklenen motorlar sayesinde kapılar uzaktan tek tuşla açılıp kapanabilmektedir. Otomatik kapı ve benzer sistemleri üreten dünyada çok sayıda firma bulunmakta olup BFT de bunlardan bir tanesidir. Uzun yıllardır ülkemizde de faaliyet gösteren firma üretmiş olduğu ürünlerde akıllı teknoloji sistemleri kullanmakta ve bu da alınan verimi en üst noktalara çıkartmaktadır. BFT Efor 1380 M 24 HD seksiyonel kapı motoru da firma tarafından üretilen ürünler arasında yer almakta ve insanların beklentilerine cevap verebilmektedir.

BFT Efor 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru ve Özellikleri

BFT Efor 1380 M 24 HD seksiyonel kapı motoru birçok özelliğe sahiptir. Söz konusu özellikler ürünün kullanım şartlarını daha da kolaylaştırmakta ve bu bağlamda insanlara ciddi avantajlar sağlamaktadır. Bu üründe kullanılan kontrol ünitesi ile motorlar çok daha rahat bir şekilde ayarlanabilmekte ve kapılar bu ayarlamalar sayesinde kullanıcıların isteklerine göre açılıp kapanabilmektedir. Motor gücü 0,50 KW iken motor devri ise 1250 RPM’dir. Bununla birlikte garaj kapısı motorundaki maksimum tork miktarı ise 130 Nm’dir. Tüm bu özellikler yukarıda da bahsedildiği gibi insanların bu motordan olan beklentilerini karşılayacak düzeydedir. Ayrıca motorun boyutu ve ağılığı dikkate alındığından birçok noktaya rahatlıkla monte edilebilmekte ve bu da ayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

BFT Efor 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru ve Güvenlik

BFT Efor 1380 M 24 HD seksiyonel kapı motoru iple serbest bırakılma özelliğine sahiptir. Söz konusu özellik sayesinde garajların kapısı elektrik olmadan da açılabilmektedir. Böylece insanlar garaja girememe ya da garajdan çıkamama gibi olumsuz durumlar yaşamamaktadır. Ayrıca motorlar IP54 koruma sistemi ile korunmakta ve böylece kullanıcılar motorlara rahatlıkla erişebilirken kullanıcı olmayanlar bu sistem tarafından engellenmektedir. Güvenlik noktasında ayrıca bunun dışında yavaşla başla yavaş dur seçeneği de yer almaktadır.

bft efor - bft türkiye - bft seksiyonel kapı motoru - bft endüstriyel kapı motoru

BFT Efor 1380 M 24 HD Seksiyonel Kapı Motoru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.